Daryl Janmaat schiet ADO Den Haag te hulp in de strijd tegen degradatie. De 31-jarige verdediger zat sinds zijn zomerse vertrek bij Watford zonder werkgever. Hij tekent bij de club waar hij de jeugdopleiding doorliep een contract tot medio 2023.
“Het is prachtig om terug te komen bij de club waar het voor mij allemaal is begonnen. Dit voelt als thuiskomen”, zegt Janmaat over zijn comeback in Den Haag. Hij ontving een aantal aanbiedingen vanuit het buitenland, maar kiest bewust voor ADO Den Haag. “Ik heb er uitgebreid met mijn familie over gesproken en volg mijn gevoel. Het meetrainen is ook uitstekend bevallen. Ik heb het echt naar m’n zin.”
De vleugelverdediger verdiende in 2008 vanuit de jeugd van ADO een transfer naar SC Heerenveen en speelde later nog voor Feyenoord, Newcastle United en Watford. Met het Nederlands elftal werd de 34-voudig international in 2014 derde op het WK in Brazilië. (FOX Sports)