
Op initiatief van de Eredivisie en Keuken Kampioen Divisie geven niet de scheidsrechters het startsignaal dit weekend, maar de fans.

24 september Zeist – Na ruim 18 maanden is het wachten voorbij. Vanaf zaterdag 25 september mogen stadions van clubs in de Eredivisie en de Keuken Kampioen Divisie weer op volle capaciteit hun fans verwelkomen. Om de terugkeer van volle tribunes te vieren, krijgen fans dit weekend en het weekend erop, de eer om het allereerste fluitsignaal te geven en de wedstrijden van hún club officieel te openen.
Het gebaar aan de fans is een absolute primeur, het is voor het eerst in de geschiedenis van het Nederlandse voetbal dat niet de scheidsrechters, maar de fans zelf de fluit in gebruik krijgen om de wedstrijden te openen.
De Eredivisie trapt de actie dit weekend op 25 en 26 september af. De Keuken Kampioen Divisie volgt dan een speelronde later.
Lees verder
Anis Hadj Moussa verkozen tot Speler van de Maand mei
Awards

Uitgelicht: Welke uitblinker leidt zijn ploeg naar het laatste Europese ticket?
VriendenLoterij Eredivisie

Nieuw aanvangstijdstip voor play-off finales
VriendenLoterij Eredivisie

Sarina Wiegman ontvangt Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award
Awards
