
Op initiatief van de Eredivisie en Keuken Kampioen Divisie geven niet de scheidsrechters het startsignaal dit weekend, maar de fans.

24 september Zeist – Na ruim 18 maanden is het wachten voorbij. Vanaf zaterdag 25 september mogen stadions van clubs in de Eredivisie en de Keuken Kampioen Divisie weer op volle capaciteit hun fans verwelkomen. Om de terugkeer van volle tribunes te vieren, krijgen fans dit weekend en het weekend erop, de eer om het allereerste fluitsignaal te geven en de wedstrijden van hún club officieel te openen.
Het gebaar aan de fans is een absolute primeur, het is voor het eerst in de geschiedenis van het Nederlandse voetbal dat niet de scheidsrechters, maar de fans zelf de fluit in gebruik krijgen om de wedstrijden te openen.
De Eredivisie trapt de actie dit weekend op 25 en 26 september af. De Keuken Kampioen Divisie volgt dan een speelronde later.
Lees verder

Eerlijk Spel
Vooruitblik speelronde 19: Schokeffect bij Ajax?
27 januari 2023

Eredivisie
Uitgelicht: Feyenoord heeft met Wieffer al alternatief voor Zerrouki
27 januari 2023

Eredivisie
Infographic: sponsors eredivisieclubs zeer positief over partnership
24 januari 2023

Eredivisie
Uitgelicht: Clubrecord Go Ahead Eagles lonkt
24 januari 2023