Samenvatting PSV - NAC
Puntverlies voor PSV na knotsgekke eerste helft
PSV is in speelronde 20 verrassend blijven steken op een gelijkspel tegen NAC Breda. In een wedstrijd waarin defensieve slordigheden de boventoon voerden, maakte de Eindhovense koploper pas diep in blessuretijd gelijk via Armando Obispo. Daarmee kwam een indrukwekkende reeks van dertien opeenvolgende zeges in de VriendenLoterij Eredivisie ten einde.
De ploeg van Peter Bosz kende een rommelige eerste helft. Na een vroege kans voor Dennis Man – wiens kopbal op de lat uiteen spatte – bracht Couhaib Driouech de thuisploeg op voorsprong met een bekeken schuiver. PSV leek de controle te pakken, maar gaf het initiatief volledig uit handen. Binnen anderhalve minuut draaide NAC de wedstrijd om: Boy Kemper kopte raak uit een vrije trap en Charles-Andreas Brym profiteerde van een grove fout in de opbouw van Jerdy Schouten.
Na rust probeerde PSV het tij te keren, maar het lukte de thuisploeg lang niet om een vuist te maken. De ingevallen Ivan Perišić bracht wat meer dreiging, maar het was uiteindelijk verdediger Obispo die als stormram fungeerde en in de extra tijd een voorzet van Joey Veerman binnenkopte.
Toch voelt het gelijkspel als een verlies voor PSV, dat met het duel tegen Bayern München in zicht een waarschuwing krijgt op een cruciaal moment van het seizoen. NAC verlaat Eindhoven met een verdiend punt én vertrouwen.




