Voetbal Geeft

Voetbal Geeft: Davy vindt zijn plek bij de WonderboyZ van Telstar

Davy (35) uit Haarlem is al van jongs af aan groot fan van Telstar. Hij volgt alles van de club en gaat graag naar de wedstrijden. Voor Davy is Telstar niet alleen een voetbalclub, maar een plek waar hij zich thuis voelt en ergens bij hoort.

Na zijn schooltijd werkte Davy ruim achttien jaar bij een dagbesteding in de horeca. Lange tijd voelde hij zich daar op zijn plek, maar uiteindelijk verdween het plezier en miste hij nieuwe uitdagingen. Via de huisarts hoorde zijn familie over de WonderboyZ van Telstar, een vorm van dagbesteding voor mensen met een verstandelijke of lichamelijke beperking.  

Bij Telstar helpt Davy om het stadion en de omgeving netjes te houden. Het werk geeft hem verantwoordelijkheid, zelfvertrouwen en een groot gevoel van trots. Inmiddels fietst hij zelfstandig naar de club. Zelfs tijdens de zomerstop rijdt hij iedere dag langs het stadion om te kijken hoe de nieuwe grasmat groeit. Eigenlijk kan hij vooral niet wachten om weer samen met de andere WonderboyZ aan het werk te gaan.  

Voetbal Geeft

De VriendenLoterij zet zich samen met de VriendenLoterij Eredivisie en Keuken Kampioen Divisie dagelijks in om een positieve bijdrage te leveren aan de samenleving. Door te werken aan een gezondere, inclusievere en sterkere maatschappij laat het voetbal zien wat het kan betekenen buiten de lijnen. In de videoserie Voetbal Geeft wordt ingezoomd op de maatschappelijke impact van clubs en op wat die inzet kan betekenen voor één individu.

Dit artikel delen